Strona główna » Możesz docenić moją pracę. Postaw wirtualną kawę lub wspieraj przez Patronite.

Możesz docenić moją pracę. Postaw wirtualną kawę lub wspieraj przez Patronite.

przez Piotr Chodak

Publikuję o Chinach od 2013 roku. To bardzo dużo czasu, biorąc pod uwagę, jak szybko zmienia się świat na naszych oczach. Piszę i opowiadam o Chinach każdego dnia. Tym razem możesz mi w tym pomóc, wspierając w serwisie Patronite.

Długo zastanawiałem się, czy wejść do serwisu Patronite. Czy znajdzie się ktoś, to będzie chciał w ten sposób docenić moją pracę. W końcu jednak się zdecydowałem. Przez te wszystkie lata tworzę dla Was treści na blogu, w mediach społecznościowych i na YouTube. Poświęcam na to dużo czasu i wiem, że jeszcze więcej mógłbym zrobić.

Wsparcie poprzez serwis Patronite pozwoli mi nie tylko opłacić serwer i domenę, ale również rozwinąć serwis. W jaki sposób chcę to zrobić? Chciałbym dla Was uczestniczyć w wydarzeniach związanych z Chinami w Polsce i opowiadać Wam potem o tym. Nie wiem, ile ostatecznie znajdzie się osób, chcących zostać patronami. Wiem jednak, że dalej chcę tworzyć dla Was interesujące treści.

Możesz docenić moją pracę

Wystarczy, że klikniesz „Wesprzyj”, a zostaniesz moim Patronem.

Wyróżnieni patroni

  1. Karol Tessa

Może kawki?

Jest jeszcze jednak wyjątkowa możliwość wsparcia mojej działalności. Możesz postawić mi wirtualną kawę. Wystarczy, że klikniesz ten link i wybierzesz jej rodzaj https://buycoffee.to/piotrchdak


Sprawdź mój kanał na YouTube i subskrybujaby być na bieżąco.

Komentarze

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz