Strona główna » Partnerzy

Partnerzy

przez Piotr Chodak

MAG to jedno z najdłużej obecnych na polskim rynku przedsiębiorstw w branży transportu i logistyki. Celem Podręcznika Importera jest szerzenie wiedzy na temat importu, handlu zagranicznego, kultury biznesowej panującej na Dalekim Wschodzie oraz wiążących się z importem zagadnień takich, jak organizacja transportu i procedur celnych.


Przechwytywanie

Chiński Raport – ChinskiRaport.pl powstał w 2011 roku. Osoby związane z ChinskiRaport.pl żyły i pracowały w Chinach przez wiele lat, bardzo dobrze znamy chiński problemy, kulturę, język i prawo. Naszą specjalnością są Raporty handlowe nt. chińskich firm. Chiny to bardzo skomplikowany i nieznany rynek, który nieustannie ulega zmianom. Niestety oszustów w Chinach jest wielu a oszustwa przyjmują różne postacie.
Dzięki raportowi handlowemu będą Państwo wiedzieli z kim robią interesy w Chinach i czy Państwa partner handlowy jest wiarygodny.


Logo Warsaw-Beijing Forum

Warsaw-Beijing Forum: Youth for Business – to pełna nazwa studenckiego projektu, który od trzech lat wytycza nowe szlaki w relacjach polsko-chińskich. Co się pod nią kryje? Przede wszystkim ogromna pasja, ciężka praca i zaangażowanie młodych ludzi, którzy za cel postawili sobie zbudowanie mostu pomiędzy Warszawą a Pekinem. To innowacyjne przedsięwzięcie promuje polską kulturę i biznes w Państwie Środka, przełamując bariery kulturowe, geograficznie i językowe.


unnamed-2

Akademia Języka Chińskiego WUSHI oferuje naukę języka chińskiego we Wrocławiu, która ma ambicję stać się najlepszą tego typu instytucją w stolicy Dolnego Śląska i wyjątkowym mostem do języka i kultury Państwa Środka.
Motto Akademii Języka chińskiego WUSHI : „angielski to mus, chiński na plus!”

Akademia naucza wg. opracowanej przez siebie metody WUSHI.

Czy wiesz, że „Wushi” znaczy po mandaryńsku „Mój Nauczyciel”? To właśnie nazwa naszej Akademii Języka Chińskiego. Ale „wushi” – wypowiedziane w nieco innych tonach – to także „pięćdziesiąt”. I to liczba 50 oraz jej wielokrotności są podstawą naszej unikalnej metody nauczania.

Do jej najważniejszych cech należą:

  • 50 godzin zegarowych nauki w szkole + 50 godzin samodzielnego przygotowania w domu = bez problemu mówisz po chińsku w codziennych sytuacjach!
  • Nauczanie przez lektora polskiego – jak nikt inny potrafiącego wyjaśnić polskim uczniom meandry chińskiej gramatyki – oraz lektora chińskiego – najlepiej potrafiącego rozwijać w uczniach umiejętności mówienia, słuchania i pisania.
  • Przykładanie wielkiej uwagi do zrównoważonego rozwoju wszystkich podstawowych umiejętności językowych.
  • Wykorzystanie licznych dodatkowych materiałów dydaktycznych w języku polskim, opracowanych specjalnie przez naszych lektorów.
  • Zapewnienie uczniom możliwości komfortowego i efektywnego nauczania dzięki stworzeniu kameralnych, przyjaznych grup – maksymalnie 5-osobowych. Dzięki temu nauczyciel ma możliwość poświęcenia dużej uwagi każdemu z kursantów.

10339565_255907414594946_8527376063204922102_n

Z Chińskim Radiem Międzynarodowym współpracujemy od samego początku. Wspólnie organizujemy konkursy na Facebooku, prowadziliśmy akcję uczenia się języka chińskiego oraz wspieramy się przy nagłaśnianiu akcji i wydarzeń, które organizujemy.


cropped-chinylogo
Chiny-info.pl to strona/blog prowadzony przez polaka Polaka pracującego jako nauczyciel w Chinach. Dzięki jego wpisom i niezwykłym fotografiom, możemy podziwiać Chiny również te mniej znane.
Polecamy z całym przekonaniem.


raport
Raport z Państwa Środka to blog prowadzony przez Adama Machaja i Alberta Mierzejewskiego. Polacy żyjący w Chinach opisują swoje doświadczenia z obszaru polityki, kuchni, biznesu ale i życia codziennego.


CHINY to LUBIĘ wspierają jako partner medialny wszelkiego typu inicjatywy zwiększające przyjaźń pomiędzy Polską a Chinami.
Współpracujemy przy okazji targów, konferencji naukowych oraz wydarzeń kulturalnych i sportowych.

Jeżeli chcesz z nami współpracować nie tylko w ramach partnerstwa medialnego, napisz do nas na adres mailowy: chinytolubie@gmail.com.

Proponujemy wsparcie na naszych stronach i portalach społecznościowych. Jesteśmy doświadczeniu w przeprowadzaniu konkursów partnerskich (np. Chińskie Radio Międzynarodowe, PWN, Tri-Ring Group, Ambasada ChRL w Warszawie, Magazyn Asia on Wave, Chiński Raport). Każdego roku jesteśmy partnerami medialnymi największych i najważniejszych wydarzeń w Polsce dot. Chin.