Strona główna » Postaw mi kawę. Wspieraj moją pracę

Postaw mi kawę. Wspieraj moją pracę

przez Piotr Chodak

Dobrze, że tutaj jesteś. Cieszę się z każdej osoby, która czyta i ogląda treści, które tworzę. Dziś możesz docenić moją pracę i postawić mi kawę.

Tworzę Chiny to Lubię od 2013 roku. To kawał czasu, co? Wszytko zaczęło się od Facebooka, który dziś jest największą stroną o Chinach prowadzoną w języku polskim. W kolejnych latach powstał blog, na którym teraz jesteś oraz konto na Instagramie czy Twitterze. Od 2018 roku publikuję materiały o Chinach na swoim kanale na YouTube, gdzie znajdziesz już ponad 150 filmów.

Przez te lata wydarzyło się wiele. Ba! Bardzo dużo. Wciąż jednak to pasja, którą realizuję po pracy, w swoim czasie wolnym.

Jeżeli doceniasz to co robię. Czytasz lub oglądasz moje treści, to dziś możesz mnie wesprzeć. Małym gestem, ale przecież nie o skalę tutaj chodzi. Wystarczy, że postawisz mi wirtualną kawę. To jednorazowe wsparcie, bez żadnego abonamentu czy zobowiązań. Ot zwykłe dzięki za to co robię.

Wiem, że na Chiny to Lubię bardziej pasowałaby herbata, ale jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Z góry dziękuję za Twój gest. To dla mnie ważne. Cieszę się, że podoba Ci się to, co tworzę od 2013 dla Ciebie i innych Polaków interesujących się Chinami.

Komentarze

Może Ci się spodobać