Strona główna » Tancerze z Fair Play Crew z tournee po Chinach

Tancerze z Fair Play Crew z tournee po Chinach

przez Piotr Chodak

Tancerze z Fair Play Crew, którzy znani są z wielu programów tanecznych i rozrywkowych w Polsce wystąpili ze swoim show w ramach tournee po Chinach.

Przygoda Fair Play Crew w Chinach zaczęła się od występu w Chińskiej telewizji Dragon TV w 2016 roku. Rok później za sprawą ich impresariatu zorganizowane zostało tournee po Chinach. Wystąpili z programem Seriously Funny.

Odwiedzili osiem największych miast, między innymi Szanghaj, Pekin, Qingdao, Suzhou i Guangzhou (Kanton).

Podczas występów tancerzy sale były wypełnione po brzegi, a Chińczycy bardzo dobrze się bawili.

Chiny to piękny i duży kraj. Wspaniałe jedzenie no i ludzie, którzy są bardzo gościnni i mili. Ani przez chwilę nie czuliśmy się w jakiś sposób zaniepokojeni. Niewiarygodne jak ten kraj szybko się rozwija. Mamy zamiar szybko tam wrócić. – Cezary Krukowski, tancerz Fair Play Crew


Fair Play Crew – marka kojarzona z tańcem na najwyższym poziomie. To grupa tancerzy, choreografów i kreatywnych twórców, którzy dzięki swojemu talentowi i pasji mają dziś na koncie realizację wielu prestiżowych projektów tanecznych, teatralnych i medialnych. W ciągu 20 lat działalności artystycznej zdobyli szereg nagród i wyróżnień w Polsce i za granicą. Fair Play Crew to także producenci spektakli teatralnych i musicali; ich najbardziej znane produkcje to „Metropolish” czy „Morosophus“ (wyróżniony nagrodą ministra kultury i dziedzictwa narodowego). W 2015 roku zasłynęli spektaklem „Amatorologia” – pierwszą polską komedią taneczną – z którą w brawurowym stylu wygrali pakę, najważniejszy w Polsce festiwal kabaretowy.
Grupa fair play crew liczy sześciu performerów. Pochodzą z Białegostoku.  Są organizatorami jednego z  największych obozów tanecznych w Europie „Fair Play Dance Camp”, na który zapraszają najwybitniejszych choreografów z całego świata. Obóz ten odwiedzają tancerze z ponad 53 krajów świata pragnących pobierać lekcje u najlepszych.

 

Sprawdź mój kanał na YouTube i subskrybuj aby być na bieżąco.

 

Komentarze

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz

Strona korzysta z plików cookies. Więcej informacji w polityce prywatności. Akceptuję Czytaj więcej