Strona główna » Chińsko-Amerykańskie studio animacji założone przez byłych artystów Disneya ogłasza pierwszy projekt

Chińsko-Amerykańskie studio animacji założone przez byłych artystów Disneya ogłasza pierwszy projekt

przez Piotr Chodak

Nowe studio animacji chińsko-amerykańskiej założone przez byłych artystów Disneya ogłosiło nowy projekt. Będzie to krótki film o chińsko-amerykańskiej dziewczynie o imieniu Luna, która marzy o zostaniu astronautą.

TAIKO Studios ogłosiło tą rewelację za pośrednictwem swojej strony internetowej. Współreżyser Andrew Chesworth dodaje, że ​​krótki film animowany zatytułowany będzie One Small Step (Jeden mały krok) będzie ich listem miłosnym dla wszystkich, którzy chcieli realizować swoje nierealne, wydawałoby się marzenia. Dla wszystkich rodzin, które takich marzycieli wpierali.

Założona przez prezesa Zhang Shaofu w Los Angeles i Wuhan na początku tego roku, TAIKO Studios chce połączyć kulturę wschodnią i zachodnią, by tworzyć pamiętne historie o uniwersalnym uroku. Zhang jest byłym animatorem filmów Disney i Sony Pictures, pracując przy filmach takich jak Hotel Transylwania, Wielka Szóstka, Zwierzogród i Vaiana.

Współkierownicy Chesworth i Bobby Pontillas są również weteranami Disneya i mają odważną wizję nowej animacji.

„Chciałem połączyć animację i animację nowego kierunku”, mówi Pontillas, który był kiedyś projektantem postaci i animatorem w Disney Animation Studios.

One Small Step (Jeden mały krok) pojawi się na festiwalu filmowym w przyszłym roku. Czekamy z niecierpliwością.

Komentarze

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz

Strona korzysta z plików cookies. Więcej informacji w polityce prywatności. Akceptuję Czytaj więcej