fbpx
Strona główna » Goło w portfelu i goło w internecie

Goło w portfelu i goło w internecie

przez Piotr Chodak

Wyciekło ponad 100 zdjęć i filmów nagich kobiet, które starały się o pożyczkę. Portal China Youth Daily dotarł do 167 zdjęć kobiet oraz ich danych osobowych, które starały się o wsparcie finansowe u lichwiarzy. Ofiarami były osoby w wieku 19-23.

Tego typu pożyczki bardzo często oferowane są w Chinach przez Internet, na przykład w ramach serwisu QQ. Trudno w to uwierzyć, ale znalazły się kobiety, które w zamian za kredyt oprocentowany 25% w skali miesiąca były w stanie wysłać zdjęcia ze swoim dowodem osobistym i film trzyminutowy w (uwaga) wannie. W większości kredyty te były potrzebne do zakupu kosmetyków i elektroniki.

Coraz gorzej

Z uwagi na zabójcze oprocentowanie długi wciąż rosną, a ofiara nie jest w stanie sobie z tym poradzić. Jak podaje portal China Youth Daily, niejednokrotnie w zamian za spłatę osoby takie godziły się na prostytucję.

Nagie zdjęcie

Nic nie dzieję się bez przyczyny. To jest tylko efekt rosnącej potrzeby konsumpcjonizmu i braku legalnych możliwości kredytowych wśród młodych osób. To oczywiście wynika z bardzo szybkiego wzrostu gospodarki Chin, który trwał przez wiele lat. Teraz potrzeba czasu, aby nastąpiło przewartościowanie oraz pojawiły się mechanizm w bankowości, które ułatwiałyby wzięcie kredytu w banku przez osoby w wieku studenckim.

Komentarze

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz

Strona korzysta z plików cookies. Więcej informacji w polityce prywatności. Akceptuję Czytaj więcej