Strona główna » Nasz nowy Partner

Nasz nowy Partner

przez Piotr Chodak

Mamy przyjemność poinformować, że naszym kolejnym partnerem została Akademia Języka Chińskiego WUSHI.

Akademia Języka Chińskiego WUSHI oferuje naukę języka chińskiego we Wrocławiu, która ma ambicję stać się najlepszą tego typu instytucją w stolicy Dolnego Śląska i wyjątkowym mostem do języka i kultury Państwa Środka.
Motto Akademii Języka chińskiego WUSHI : „angielski to mus, chiński na plus!”

Akademia naucza wg. opracowanej przez siebie metody WUSHI.

Czy wiesz, że „Wushi” znaczy po mandaryńsku „Mój Nauczyciel”? To właśnie nazwa naszej Akademii Języka Chińskiego. Ale „wushi” – wypowiedziane w nieco innych tonach – to także „pięćdziesiąt”. I to liczba 50 oraz jej wielokrotności są podstawą naszej unikalnej metody nauczania.

Do jej najważniejszych cech należą:

  • 50 godzin zegarowych nauki w szkole + 50 godzin samodzielnego przygotowania w domu = bez problemu mówisz po chińsku w codziennych sytuacjach!
  • Nauczanie przez lektora polskiego – jak nikt inny potrafiącego wyjaśnić polskim uczniom meandry chińskiej gramatyki – oraz lektora chińskiego – najlepiej potrafiącego rozwijać w uczniach umiejętności mówienia, słuchania i pisania.
  • Przykładanie wielkiej uwagi do zrównoważonego rozwoju wszystkich podstawowych umiejętności językowych.
  • Wykorzystanie licznych dodatkowych materiałów dydaktycznych w języku polskim, opracowanych specjalnie przez naszych lektorów.
  • Zapewnienie uczniom możliwości komfortowego i efektywnego nauczania dzięki stworzeniu kameralnych, przyjaznych grup – maksymalnie 5-osobowych. Dzięki temu nauczyciel ma możliwość poświęcenia dużej uwagi każdemu z kursantów.

adres www: akademiachinskiego.com.pl

Komentarze

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz