Strona główna » Panda Pu nowym symbolem Chin

Panda Pu nowym symbolem Chin

przez Piotr Chodak

Chiny zaprezentowały nowy symbol, który ma promować ich kraj. Panda Pu od teraz zacznie pojawiać się na materiałach promocyjnych Państwa Środka.

Panda Pu? Wybór ten wydaje się wręcz oczywisty. Pandy Wielkie to od dawno jedno z najsilniejszych narzędzi sof power Chin. Wspomnieć należy również o czymś takim jak dyplomacja pand, która polega na “wypożyczeniu” do ogrodów zoologicznych pand, krajom które pozostają z Chinami w wyjątkowych relacjach.

Panda w animacji również nie pojawia się nagle. Najbardziej znana jest oczywiście seria bajek Kungfu Panda, ale co ciekawe, Czesi zrobili swoją animację. Krecik i panda jako przyjaciele przeżywają wiele niesamowitych przygód.

Panda o imieniu Pu (阿璞)., która będzie wykorzystywana w promocji tego kraju to wręcz wybór oczywisty. Poniżej możecie zobaczyć pierwsze grafiki, które jak widać przedstawiają ją w różnych sytuacjach. Jak wam się podoba?

Panda Pu (阿璞)

Sprawdź mój kanał na YouTube i subskrybuj aby być na bieżąco.

Komentarze

Zobacz również

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgadzam się Czytaj więcej