Strona główna » Chinka urodziła dziecko w wieku 67 lat

Chinka urodziła dziecko w wieku 67 lat

przez Piotr Chodak

Kobieta odkryła, że jest w ciąży podczas regularnych badań w szpitalu. Tian urodziła dziecko w wieku 67 lat i jest prawdopodobnie najstarszą osobą, której się to udało.

Kobieta, kiedy dowiedziała się, że jest w ciąży, z początku zareagowała negatywnie. Ostatecznie jednak zaakceptowała nową rzeczywistość. Dziewczynka urodziła się przez cesarskie cięcie w szpitalu położniczym i dziecięcym w Zaozhuang.

To dla nas dwojga dar z nieba.

68 letni ojciec dziecka, Huang

Jak informują media, dziewczyna otrzymała imię Tianci, co oznacza „dar z nieba”. Kobieta ma już dwójkę dzieci. Narodziny kolejnego dziecka spotkały się z krytyką na platformie Weibo. Wypomina się rodzicom brak wyobraźni i egoizm. Internauci zwracają uwagę, że w dużej mierze w wychowaniu pomagać będzie starsze rodzeństwo.

Wiek, w którym przeciętna Chinka ma swoje pierwsze dziecko, wzrósł z 24 lat w 2006 r. do 26 lat w 2016 r.. Zgodnie z raportem opublikowanym w tym roku przez Economist Intelligence Unit. Ten sam raport podaje, że urodzenia noworodków jako drugie dziecko z 40 procent w 2016 roku wzrosło do 51 procent w roku kolejnym. Jest to oczywiście odpowiedź na zniesienie polityki jednego dziecka.


Sprawdź mój kanał na YouTube i subskrybuj aby być na bieżąco.

Komentarze

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz