Strona główna » Innowacyjny system nauki chińskiego online dostępny już w Polsce

Innowacyjny system nauki chińskiego online dostępny już w Polsce

przez Piotr Chodak

W dzisiejszym świecie znajomość języka chińskiego daje jej posiadaczom niezwykle silną i wciąż rzadką przewagę konkurencyjną na rynku pracy. Osoby takie w coraz większym stopniu mają szanse na zatrudnienie w przedstawicielstwach chińskich koncernów, rodzimych przedsiębiorstwach handlującymi z Chinami, czy w dyplomacji. Jednak z uwagi na deficyt wyszkolonych sinologów lub native-speakerów, dostępność – w tym cenowa – do dobrych chińskich kursów językowych jest nadal bardzo ograniczona.

SpeakMandarin.com to sprawdzony i z sukcesami funkcjonujący min. w USA, system nauki chińskiego online, który za pomocą innowacyjnych i interaktywnych programów umożliwia uzyskanie bezpośredniego oraz osobistego kontaktu z wykwalifikowanymi nauczycielami i zarazem rodowitymi Chińczykami.

Metoda ta posiada więc wszystkie zalety tradycyjnego systemu stacjonarnego, a zarazem ubogacona jest o dodatkowe zalety wynikające z interaktywności, takie jak swoboda wyboru czasu i miejsca, czy długości zajęć. Fakt, iż nauczycielami są osoby narodowości chińskiej, które na co dzień przebywają w tym kraju, gwarantuje również, iż język chiński będzie nauczany w jego najbardziej aktualnej oraz funkcjonalnej formie. Jak wyglądają takie lekcje online można zobaczyć tutaj.

SpeakMandarin

SpeakMandarin

System ten już od lat funkcjonuje w min. w USA, gdzie korzystają z niego zarówno osoby prywatnie, jak też szkoły, czy firmy. O skuteczności systemu świadczą ponadto liczne pozytywne opinie jego użytkowników, z którymi można zapoznać się tutaj. Teraz system ten dostępny jest również w Polsce. Co istotne istnieje możliwość, aby całkowicie bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań, osobiście przetestować. Dostępna jest bowiem możliwość zamówienia darmowej lekcji próbnej, która pozwala nie tylko na zapoznanie się z systemem, ale także na ocenę swoich dotychczasowych umiejętności, czy zakresu przyszłych lekcji.

Zespół SpeakMandarin Polska


artykuł sponsorowany

 

Komentarze

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz

Strona korzysta z plików cookies. Więcej informacji w polityce prywatności. Akceptuję Czytaj więcej