Strona główna » Jak sprzedawać produkty z Chin bez kosztownych inwestycji? Poznaj dropshipping.

Jak sprzedawać produkty z Chin bez kosztownych inwestycji? Poznaj dropshipping.

przez Piotr Chodak

Zastanawiasz się jak sprzedawać produkty z Chin? W czasie pandemii handel przenosi się do internetu w bardzo szybkim tempie. Okazuje się, że obco brzmiący dropshipping może pomóc ci otworzyć swój sklep internetowy z produktami z Chin. A to wszystko bez dużych inwestycji na zakup kontenerów z towarem. Już tłumaczę.

Dzisiaj nie musisz zastanawiać się jak sprzedawać produkty z Chin. Na to pytanie zaraz ci odpowiem. Teraz możesz zacząć zastanawiać się, kiedy premiera twojego sklepu.

Dropshipping pozwala otworzyć sklep internetowy bez wysokich kosztów związanych z zakupem towaru, utrzymaniem magazynu czy skomplikowaną logistyką. Co więcej, w zasadzie od razu możecie mieć tysiące produktów gotowych do wysyłki, a wszystko to siedząc wygodnie z domu.

Jak działa dropshipping?

Zakładasz sklep internetowy. Przyjmujesz zamówienia i przesyłasz do hurtowni (to oczywiście można zautomatyzować). Hurtownia magazynuje towar i wysyła do konkretnego klienta. Twojego klienta. Co ciekawe, osoba, która kupiła u ciebie w sklepie, nie będzie wiedziała, że towar został wysłany z innej hurtowni.

Źródło: dropshippinglite.com

Wiem, że brzmi to trochę jak bajka, nierealna obietnica, ale tak właśnie jest. Trudność pojawia się na innym etapie. To w końcu od ciebie zależy, aby znaleźć klienta i zachęcić go do zakupu. Jeżeli jednak wierzysz w swoje umiejętności, to może warto spróbować?

Jak sprzedawać produkty z Chin?

Chiny to potęga e-commerce. To właśnie w tym kraju na szeroką skalę odbywają się streamingi z wideo na żywo, podczas którego sprzedaje się produkty. Płatności aplikacją WeChat z pominięciem gotówki to już w zasadzie norma. Dlatego istnieją firmy, które pozwalają otworzyć sklep internetowy z produktami z Chin. Co ciekawe, ceny zakupu mogą być niższe niż na AliExpress.

Źródło: dropshippinglite.com

Przykładem może być firma Nei Shi, która znajduje się w mieście Yiwu, zwanym największą hurtownią świata. W jednym miejscu znajduje się tam ponad 60 000 sklepów.

Zacznij już dzisiaj

Już dzisiaj macie możliwość założenia konta w serwisie Dropshippinglite.com. To właśnie firma Nei Shi udostępnia produkty z globalnej hurtowni wprost do Twojego sklepu.

Kliknij w ten link i załóż konto.

Jeżeli potrzebujecie więcej informacji, to zawsze możecie zapytać bezpośrednio opiekuna na stronie. Na stronie znajduje się komunikator, dzięki któremu łatwiej można uzyskać konkretne odpowiedzi.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie JESTEM-NA-YOUTUBE-1.png

Komentarze

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz

Strona korzysta z plików cookies. Więcej informacji w polityce prywatności. Akceptuję Czytaj więcej